Amber Fotografia

Kamila Rutkowska

Autorska obróbka

Kreatywne

ujęcia

Profesjonalny

sprzęt

Kilka słów o mnie

poznajmy się bliżej

Kamila Rutkowska

 

Fotograf to nie tylko zawód. To radość doświadczania, samorealizacja, niezależność, moc dawania, bycie inspirowanym i inspirującym

 

Cześć. Miło mi że do mnie zajrzałeś.

Mam na imię Kamila i mam nadzieje że jeżeli się spotkamy będziesz mi mówić po imieniu.

 

Jestem fotografem od prawie 10 lat. Od 6 lat prowadzę własne studio i od tego czasu zajmuję się przede wszystkim fotografią portretową i rodzinną

 

Jestem z wami od okresu oczekiwania przez sesje noworodkowe, niemowlęce, na roczek do cyklicznych spotkań tworzących pamiątki z okresu dorastania.

 

Największą radość mam z fotografii ciążowej. Możliwość pokazania przyszłej mamie jak piękne jest jej ciało w tym okresie jest cudowna. Kocham patrzeć jak przychodzą do mnie mamy które twierdzą że są niefotogeniczne a po pierwszych kadrach gdy pokazuje im podgląd w aparacie rozkwitają i nabierają pewności siebie.

 

Z tego samego powodu uwielbiam też sesje kobiece. Kobieta która decyduje się dać sobie taki prezent jest dla mnie pięknym przykładem dojrzałości mentalnej i wyjścia poza stereotypy.

 

Sesje noworodkowe są moim konikiem. Pierwsze zdjęcia noworodkowe robiłam jeszcze jak nie miałam własnego studia, w szpitalu. Tam pod okiem położnych nauczyłam się bezpiecznej pracy z noworodkiem. Przez lata wypracowałam sobie metody pozwalające ułożyć maluszka do zdjęć. Uwielbiam kupować nowe malutkie ubranka i dodatki do sesji. Moje studio pęka w szwach od tych wszystkich cudowności.