Kamila Rutkowska

 

Fotograf to nie tylko zawód. To radość doświadczania, samorealizacja, niezależność, moc dawania, bycie inspirowanym i inspirującym

 

Cześć. Miło mi że do mnie zajrzałeś.

Mam na imię Kamila i mam nadzieje że jeżeli się spotkamy będziesz mi mówić po imieniu.

 

Jestem fotografem od prawie 10 lat. Od 6 lat prowadzę własne studio i od tego czasu zajmuję się przede wszystkim fotografią dla rodziny.

 

Jestem z wami od okresu oczekiwania przez sesje noworodkowe, niemowlęce, na roczek do cyklicznych spotkań tworzących pamiątki z okresu dorastania.

 

Największą radość mam z fotografii ciążowej. Możliwość pokazania przyszłej mamie jak piękne jest jej ciało w tym okresie jest cudowna. Kocham patrzyć jak przychodzą do mnie mamy które twierdzą że są niefotogeniczne a po pierwszych kadrach gdy pokazuje im podgląd w aparacie rozkwitają i nabierają pewności siebie . Z tego samego powodu lubię też bardzo sesje kobiece.

 

Sesje noworodkowe są moim konikiem. Pierwsze zdjęcia noworodkowe robiłam jeszcze jak nie miałam własnego studia, w szpitalu. Tam pod okiem położnych nauczyłam się bezpiecznej pracy z noworodkiem. Przez lata wypracowałam sobie metody pozwalające ułożyć maluszka do zdjęć. Uwielbiam kupować nowe malutkie ubranka i dodatki do sesji. Moje studio pęka w szwach od tych wszystkich cudowności

 

W fotografii lubię różnorodność dlatego zdąża się że nasza przygoda zaczyna się jeszcze wcześniej, w dniu waszego ślubu. Ogromnie się cieszę że mam klientów z którymi poznaliśmy się chwilę przed ich ślubem a teraz przychodzą do mnie z dziećmi które niedługo pójdą już do szkoły.

Kilka słów o mnie

poznajmy się bliżej

Profesjonalny

sprzęt

Kreatywne

ujęcia

Autorska obróbka

Amber Fotografia

Kamila Rutkowska