Jeżeli jesteś tu i zastanawiasz się nad sesją noworodkową to chciałabym zwrócić twoją uwagę także na sesje ciążowe. Wykonuje się ją miedzy 32 a 34 tygodniem ciąży. Pomyśl, najgorszym jest później żałować że się czegoś nie zrobiło a już za późno. Piszę z własnego doświadczenia

 •  5 ujęć

 • 1-3 osoby na sesji

 • 30-40 min sesji

 • 2 stylizacje 

 • dostęp do garderoby z sukniami

 • 5 odbitek 15x23 w pudełeczku

 • zapis cyfrowy wybranych zdjęć

 • autorska obróbka

mini sesja

Pakiety

 •  5 ujęć

 • 1-3 osoby na sesji

 • 30-40 min sesji

 • 2 stylizacje 

 • dostęp do garderoby z sukniami

 • 5 odbitek 15x23 w pudełeczku

 • zapis cyfrowy wybranych zdjęć

 • autorska obróbka

 500 ,-

mini sesja

przykładowy pakiet

chcę taką sesję!

formularz zgłoszeniowy


Wypełnij formularz aby zapisać się na sesję. Najlepszą metodą kontaktu jest kontakt telefoniczny. Będziemy mogli porozmawiać o wszystkich aspektach sesji i o Waszych oczekiwaniach.

Formularz zgłoszeniowy

OPINIE KLIENTÓW

SESJA CIĄŻOWA

Moje realizacje

Przygotowanie do sesji

Jeżeli jesteś tu i zastanawiasz się nad sesją noworodkową to chciałabym zwrócić twoją uwagę także na sesje ciążowe. Wykonuje się ją miedzy 32 a 34 tygodniem ciąży. Pomyśl, najgorszym jest później żałować że się czegoś nie zrobiło. Piszę z własnego doświadczenia

Kiedy ? Zdjęcia noworodków z reguły robię do 14 dnia życia maluszka. Na sesję dobrze jest umówić wstępny termin jeszcze przed porodem.

 

Gdzie? Sesja odbywa się w moim studiu, adres znajdziesz w kontakcie. Studio jest przystosowane do przyjmowania maluszków. Zajdziesz u mnie przewijak, miejsce i poduszko do karmienia. W studiu jest czysto a na sesje noworodkową robi się też bardzo ciepło. Studio jest duże, część zdjęciową oddzielają kotary termiczna by zagwarantować odpowiednia nagrzanie powietrza.

 

Jak się przygotować do sesji ? Gdy przyjdziecie do mnie będę miała dla Was tyle czasu że spokojnie będzie można nakarmić i wyciszyć maluszka. Wyciszenie to moje zadanie.

Ze sobą należy zabrać (zachęcam nawet jeżeli maluszek na co dzień nie używa) smoczek i oczywiście zapas pieluszek i mleczko jeżeli jest karmiony nie tylko piersią. Jest możliwość podgrzania na miejscu. Dla was z kolei do sesji rodzinnej z noworodkiem proszę o przygotowanie góry w kolorze jasnym i ciemnym (klasycznie biały i czarny kolor sprawdza się bardzo dobrze) Koniecznie bez nadruków.

Posiadam bardzo dużo kocyków, materiałów, ubranek i teł więc nie trzeba nic ze sobą przynosić. Oczywiście jeżeli macie takie życzenie możecie zaproponować coś od siebie. Chętnie realizuję wasza pomysły pokazujące Wasza życie i pasje.

 

Ile trwa sesja? Sesja standardowa trwa ok 3 godzin. Jest to właśnie ten czas który maluszek może potrzebować dla siebie na wyciszenie, jedzenie i przewijanie.

 

Bezpieczeństwo. Podczas wykonywania zdjęć w koszyczkach i w pozycjach bez podparcia główki rodzic zawsze znajduje się bisko i asekuruje maluszka.

 

 

 

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu:
przewidywana data porodu:
Napisz wiadomość
preferowany kontakt
kontakt mailowy
chce porozmawiać przez telefon (pamiętaj o podaniu numeru telefonu)
chcę otrzymywać wiadomości o wydarzeniach i
promocjach
tak
nie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Amber Fotografia

Kamila Rutkowska

Fotografia

reportażow

Fotografia

weselna

Fotografia

portretowa 

Moje 8 letnie doświadczenie w pracy z noworodkami gwarantuje Wam że maluszek będzie u mnie bezpieczny a także to że potrafię sobie poradzić nawet wtedy gdy trafi się mu gorszy dzień.

 

Klienci są pod wrażeniem tego co robię z ich dziećmi i mówią że chcieli by mnie zabrać do domu szczególnie na nieprzespane noce

 

 

 

 

 

Studio jest dostosowane do wizyt maluszków. Na sesji noworodkowej jest zawsze bardzo ciepło, studio jest czyściutkie i obszerne.

 

Gdy przychodzicie do mnie wszystkie sceny są już przygotowane zgodnie z tym co wcześniej ustaliśmy tak bym podczas sesji mogła w całości skupić się na maluszku i na Was.

 

 

 

 

 

Sesja Noworodkowa

 

Odpowiedni wybór fotografa noworodkowego jest bardzo ważny, gwarantuje on nie tylko piękne efekty ale i bezpieczeństwo twojego maluszka.

 

Zobacz jak wygląda sesja