Ślub, Wesele, Plener

Reportaż ślubny może obejmować cały dzień ślubu od początku przygotowań do końca imprezy a zwyczajowo do końca oczepin. Może to być także reportaż tylko z części wydarzeń z tego dnia. Z uroczystości w kościele lub urzędzie stanu cywilnego z pierwszych dwóch godzin wesela. Możliwości jest wiele i możemy je dostosować do Waszych oczekiwań. Podczas reportażu staram się uchwycić każdy ważny moment a jednocześnie nie dominować dnia sobą. Możecie liczyć ode mnie na wskazówki co zrobić i jak się zachować w określonej sytuacji tak by zdjęcie było piękne i oddawało to co najważniejsze czyli Wasze uczucie do siebie nawzajem.

Przygotowania to ważna część z całego dnia, zachęcam do umożliwienia mi uwiecznienie jest w reportażu. Podczas przygotowań mam czas uchwycić detale , obrączki, bukiet, bucik … i co stanowi później miłą pamiątkę bo po latach takie rzeczy wypadają z głowy a przecież te wszystkie przedmioty są przez Was starannie dobrane i dopasowane. A także makijaż Panny młodej, Wasze powitanie i oczywiście błogosławieństwo rodziny.

Ceremonia zaślubin czyli najważniejszy moment dnia w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego.. Zachowanie w kościele fotografa musi być dość dyskretne i niedrażniące księdza i rodziny :) Ale przy tym trzeba być wszędzie i uchwycić w obiektywie wszystko. Nie łatwe to zadanie ale możecie liczyć na moje doświadczenie w takich sytuacjach. Z pewnością otrzymacie zdjęcia z momentu składania przysięgi, zakładania obrączek, detale i przystrojenie kościoła i ołtarza, samochód, wejście i wyjście z kościoła, podpisanie aktu małżeństwa. A przede wszystkim chcę uchwycić jak na siebie patrzycie. Często w stresie młoda para o tym zapomina, ale spokojnie przypomnę Wam :)

Reportaż z wesela Podczas wesela jeżeli towarzyszę wam do końca zrobimy naprawdę dużo zdjęć :) Wszystkie dostaniecie na CD. Oprócz dokumentowania wszystkich wydarzeń zawsze proponuję nowożeńcom zdjęcie grupowe jak i pojedyncze zdjęcia z gośćmi. Każdy będzie miał szansę załapać się na pamiątkę z Wami. Jeżeli będziecie mieli ochotę wyjdziemy na zewnątrz trochę się powygłupiać z gośćmi poskakać, pobiegać. Zdjęcia w ruchu pięknie urozmaicą cały reportaż. Wiele tu zależy od Was samych a ja będą zachęcać do działania :)

Plener ślubny Zdjęcia w plenerze najlepiej jest wykonać innego dnia niż dzień ślubu. Umawiamy się wstępnie na termin a potem obserwujemy pogodę i w razie potrzeb przesuwamy go na inny dzień. Miejsce lub miejsca plenerowe ustalamy wspólnie. Może to być w obrębie Szczecina lub też wyjazdowo. Możecie liczyć na podpowiedź z mojej strony ale chętnie też jeżdżę w nowe miejsca wybrane przez Was. Często są to miejsca które mają dla was szczególne znaczenie związane z waszymi pasjami lub wspomnieniami. Przy zdjęciach plenerowych możecie liczyć że ustawie was tak żebyście wyglądali najkorzystniej. Jeżeli natomiast dacie coś od siebie wyluzujecie się i pokażecie mi Was naprawdę będę mogła uchwycić też wasze emocje

about us


about us


about us


about us