More Website Templates @ TemplateMonster.com - August11, 2014!

Fotografia ciażowa

Kiedy wybrać się na sesję z brzuszkiem ?
Najlepiej jak brzuszek będzie już dobrze widoczny i zaokrąglony. U jednych pań może to być już w 6 miesiącu u innych w 7 -8. Nie polecam jednak czekać z sesją do ostatniej chwili z kilku powodów. Przede wszystkim sama końcówka ciąży jest sporym obciążeniem dla kobiety. Jest już dość ciężko się poruszać, tym bardziej stosowanie się do rad fotografa, zmiany pozycji z siedzących, stojących, leżących mogą powodować szybkie zmęczenie. Po za tym maluszek może zdecydować się przyjąć na świat trochę wcześniej i wtedy okazja uwiecznienia tego jedynego w swoim rodzaju stanu przejdzie nam koło nosa

Gdzie ?
Sesja odbywa się w moim studiu lub w plenerze. W studiu zdjęcia robione są na tłach jednolitych, na szezlongu, przy kominku w oknie. Wykorzystuję oświetlenie studyjne ale też bardzo chętnie korzystam ze światła dziennego wpadającego przez okno. Sesja może też odbyć się w domu. Sesja typu lifestyle w otoczeniu waszego domu.

Jak się przygotować do sesji ?
W moim wyposażeniu mam sukienki ciążowe i wianki. Dobrze jest jednak wiązać też coś od siebie, Mogą to być suknie jeżeli posiadacie taki które pomieszczą brzuszek. Można zaopatrzyć się w białą koszulę lub inne najlepiej trochę za duże ubranko rozpinane z przodu. Inne ubrania które podkreślają krągłość brzuszka. Komplet czarnej bielizny dla przyszłej mamy może też się przydać jeżeli będziemy robić zdjęcia odsłaniające trochę więcej ciała. Przyda się także jasny stanik który dobrze trzyma biust także przy spuszczonych ramionkach najlepiej w kolorze białym i/lub cielistym
Jeżeli sesja ma być z partnerem warto aby miał i elegancką koszulę lub dwie w tym biała na krótki rękaw i też coś bardziej codziennego. Ubrania bez nadruków i napisów (za wyjątkiem tych dotyczących ciąży). Jeansy dla obojga też są dobrym pomysłem.

Ile trwa sesja?.
Sesja trwa około 1,5 godziny

Sesja w plenerze. Jeżeli pora roku jest sprzyjająca warto pomyśleć o sesji w plenerze możecie sami zaproponować miejsce lub zdać się na mnie.

Cennik sesji ciążowej w studiu

Sesja 10 zdjęć - 350 zł
każde następne zdjęcie obrobione i wydrukowane 30 zł

Sesja 20 zdjęć - 550 zł
każde następne zdjęcie obrobione i wydrukowane 25 zł

Sesja 30 zdjęć - 700 zł
każde następne zdjęcie obrobione i wydrukowane 20 zł

30 zdjęć + wszystkie nieobrobone w postaci cyfrowej 750 zł
cennik nie dotyczy sesji plenerowych