Sesja noworodkowa

Fotografia noworodkowa to dziedzina fotografii która wymaga nie tylko umiejętności artystycznych, wiedzy technicznej czy odpowiedniego sprzętu. Przede wszystkim ważne są umiejętności obchodzenia się z noworodkiem. Moje doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje bezpieczeństw podczas sesji a cierpliwość i wiedza nabyta podczas lat pracy z maluszkami pozwala uzyskać niesamowite efekty

Kiedy ? Zdjęcia noworodków z reguły robię do 14 dnia życia maluszka. Powyżej tego wieku nie jestem w stanie zagwarantować że maluszek zaśnie mocno podczas sesji i da się ułożyć. Na sesję należy umówić wstępny termin jeszcze przed porodem

Jak się przygotować do sesji ? To często zadawane przez Was pytanie. Przede wszystkim nie zmieniajcie maluszkowi rytmu dnia przed sesją. Nie usypiajcie go na siła, nie rozbudzajcie, niech je kiedy chce i śpi jak chce. Takie dodatkowe zabiegi nam nie pomogą a mogą tylko zaniepokoić maluszka. Gdy przyjdziecie do mnie będę miała dla Was tyle czasu że spokojnie będzie można nakarmić i wyciszyć maluszka. Ze sobą można zabrać (zachęcam nawet jeżeli maluszek na co dzień nie używa) smoczek i oczywiście zapas pieluszek i mleczka jeżeli potrzebuje. Można też zabrać kocyk który maluszek ma zawsze przy sobie ma on jego zapach i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Dla was z kolei do sesji rodzinnej z noworodkiem proszę o przygotowanie góry w kolorze czarnym i białym, najlepiej bez rękawków lub z krótkim rękawem ale może tez być z długim obcisłym. Koniecznie bez nadruków.

Posiadam całą masę kocyków, materiałów, ubranek i teł więc nie trzeba nic ze sobą przynosić. Oczywiście jeżeli macie takie życzenie możecie zaproponować coś od siebie. Chętnie realizuję wasza pomysły pokazujące Wasza życie i pasje.

Ile trwa sesja? Sesja noworodkowa trwa 2- 3 godzin. Jest to właśnie ten czas który maluszek może potrzebować dla siebie na wyciszenie, jedzenie i przewijanie.

Bezpieczeństwo. Podczas wykonywania zdjęć w koszyczkach i w pozycjach bez podparcia główki rodzic zawsze znajduje się bisko i asekuruje maluszka..

Sesja skrócona czym się różni od standardowej? Sesja skrócona jest dedykowana dla rodziców których nie lubią pozowanych, przebieranych zdjęć, a zależy im bardziej na naturalnym sfotografowaniu maluszka niekoniecznie śpiącego wraz z rodzicami.

about us
about us


about us


about us